Гєллєр і брат екс-СБУшника освоять 12 мільйонів, виділених з держбюджету на ремонт стадіону для «Зорі» Гєллєра
27.11.2013   //  

Управління капітального будівництва Луганської облдержадміністрації 25 листопада за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ «ТПК Укрсплав» на будівельні роботи по стадіону «Авангард» по вул.Оборонна, 4в м.Луганськ на загальну суму 11,81 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Капітальний ремонт футбольного поля коштуватиме 7,01 млн грн., роботи по зовнішньому огородженню стадіону – 2,69 млн грн., будівництво громадського туалету – 2,10 млн грн.

Всі роботи потрібно виконати до 26 грудня цього року. На стадіоні «Авангард» грає місцевий футбольний клуб «Зоря».

Також наразі оголошено тендер на будівництво трансформаторної підстанції і виконання супроводжувальних робіт на стадіоні очікуваною вартістю 6,40 млн грн. Підрядник стане відомий на початку грудня.

Гроші на покращення луганського стадіону виділено з державного бюджету.

Засновниками фірми «ТПК Укрсплав» є дві інші компанії – ТОВ «Українські інвестиційні ініціативи» і ПП «Герон». Власниками цих фірм є народний депутат від Партії регіонів Євген Гєллєр і Спартак Коктюха.

Євген Гєллєр став президентом ФК «Зоря» в 2009 році, зараз він очолює бюджетний комітет Верховної Ради. Парламентські джерела називають його одним з найвпливовіших «регіоналів» та «контролером партійної каси».

Спартак Кокотюха у 2009 році став президентом міні-футбольного клубу «Шахтар» (Донецьк), який до цього очолював Гєллєр. Брат Спартака Григорій Кокотюха є колишнім співробітником Донецького обласного управління СБУ.

За даними ЗМІ, Григорій і Спартак Кокотюха є стартегічними партнерами Андрія і Сергія Клюєвих.

Нагадаємо, у 2011-2012 роках з державного та місцевого бюджету також було виділено гроші на ремонт «Авангарду». Тоді всі підряди на загальну суму 20,42 млн грн. також отримало ТПК «Укрсплав».

Наразі загальна вартість покращення луганського стадіону після того, як президентом «Зорі» став Гєллєр, становить  32,23 млн грн.