Інститут ядерної медицини отримає обладнання на 40 мільйонів
24.11.2013   //   313 Переглядів

ДУ «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України» (Київ) 12 листопада за результатами тендеру уклала угоди на пидбання радіологічного обладнання загальною вартістю 39,72 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупевель».

З цієї суми 30 млн грн. піде на придбання магнітно-резонансного томографа з інжектором, джерелом безперебійного живлення та системою охолодження, вентиляції та кондиціювання.

Прилад купують у ТОВ «ЄМГ «Україна».  Цю фірму зі статутним фондом 1 тис грн. заснувала у березні 2013 р. швейцарська компанія «Ентрепрайзес Медикалс Грей СА». Директором фірми є Ірина Макієнко.

«ЄМГ «Україна» почала вигравати тендери цієї осені. У вересні вона отримала замовлення на постачання обладнання для Інституту медичної радіології Григор’єва на загальну суму 25,08 млн грн. У жовтні фірма також виграла тендер Мінсоцполітики на постачання реабілітаційного обладнання для дітей-інвалідів з ДЦП загальною вартістю 48,18 млн грн. Інших держзамовлень за результатами тендерів фірма поки не отримувала.

Ще в 9,72 млн грн. обійдеться система повноформатної цифрової мамографії з принтером для сухого друку.

Цю систему купуватимуть у ПАТ «УМТ», єдиним акціонером компанії з липня 2011 року є словак Андрій Рехак. За останні п’ять років фірма виграла тендерів на 627,64 млн грн.

Отримати обладнання інститут повинен до кінця року.

Порівняти договірні ціни з цінами, які пропонували інші учасники торгів, неможливо. Оскільки протокол на «ВДЗ» опублікований без зазначення цінових пропозицій.