Ремонт каналу в Криму за 12 мільйонів розіграли між нечужими запорожцями
17.11.2013   //   133 Переглядів

Управління З’єднувального каналу АР Крим 25 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Запорізький електроапаратний завод» (ЗЕАЗ) на капітальний ремонт насосносилового та енергетичного обладнання за 11,61 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця поточного року коштом держбюджету мають відремонтувати п’ять насосних станцій каналу в Первомайському районі: одну поблизу села Трактове, дві поблизу села Степне і ще дві біля села Олексіївка. Капремонт передбачає заміну застарілого обладнання та комплектуючих насосно-силового та енергетичного обладнання, проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

Основним власником «ЗАЕЗ» наразі є приватна науково-виробнича фірма «Елмс», яку заснував Марк Володимирович Сидоренко.

Єдиним конкурентом фірми на цьому тендері було криворізька ТОВ «Компанія Укрперетворювач», яку співзаснував запорожець Дмитро Володимирович Шовкопляс.

Одним із перших засновників «ЗАЕЗ» у 90-х разом з Володимиром Сидоренком був Володимир Васильович Шовкопляс. Окрім цього заводу Володимир Шовкопляс також свого часу був власником ТОВ «НВФ «Техпромімпекс». У 2005 р. цю фірму перереєстрували на вказаного вище Дмитра Шовкопляса. Увесь цей час директором компанії була Людмила Донець, котра за даними nomer.org свого часу була зареєстрована за однією адресою з Дмитром Шовкоплясом.

За останні п’ять років «ЗЕАЗ» виграв тендерів на 23,50 млн грн., «Укрперетворювач» – жодного.