Видавці книг Януковича таки забудують скандальний сквер у Донецьку
01.11.2013   //   95 Переглядів

Скандальний сквер по вулиці Петровського (перехрестя з провулком Стасової)» у Донецьку, де у березні були вирубані дерева, залишився в оренді у ТОВ «Альфа Строй Индастри». Про це свідчить постанова Вищого господарського суду України від 28 жовтня.

Цю ділянку площею 0,51 га «Альфа Строй Индастри» отримало в оренду строком на 10 років у 2009 році. Тут планується будівництво торгово-адміністративного комплексу.

Навесні цього року у цьому сквері, який був чи не останньою зеленою зоною в районі, вирубали дерева. Після шумного протесту місцевих жителів, міськра рада розірвала договір оренди із «Альфа Строй Индастри». Остання оскаржила це рішення і виграла у всіх трьох судових інстанціях.

Судами встановлено, що акт обстеження ділянки, на основі якого міськрада прийняла рішення про розірвання договору оренди, складений за відсутності представника фірми і не містить даних про кількість та вид знесених дерев, а також час їх вирубки. Ще один наданий міськрадою акт перевірки Держекоінспекції суд не прийняв, тому що він складений аж на початку серпня, тоді як договір оренди міськрада розірвала 27 березня.

Поза тим, суд отримав акт обстеження Головного управління благоустрою та комунального обслуговування Донецької міськради від 06.03.2013 і ордер від 12.03.2013, яким «Альфа Строй Индастри» надано дозвіл на видалення 11 сухих дерев за вказаною адресою. Наявна також квитанція про сплату фірмою відновної вартості цих дерев.

Детальніше про цю історію читайте тут.

Засновниками ТОВ «Альфа Строй Индастри» є Володимир Нестеренко, Геннадій Устіменко, Андрій Голядкін і Сергій Сівцов. Нестеренко і Устіменко були засновниками ТОВ «Друкарня «Новий світ», яке у 2011 році за 16,4 млн грн. купило права на видання творів президента Віктора Януковича. А президент вніс ці гроші у свою декларацію про доходи.