Міліціонери купили програму за 1,5 мільйони, щоб ловити злочинців
18.10.2013   //   66 Переглядів

програмаГоловне управління МВС України в Одеській області 8 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Істрім» на закупівлю програмно-апаратного комплексу «Автоматизована система оперативного реагування на злочини, правопорушення та події». Вартість товару складає 1,42 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Система оперативного реагування на злочини, правопорушення та події (далі – СОРЗ), на думку замовника, має сприяти довірі громадян до міліції, підвищити ефективність роботи правоохоронців, пришвидшити реагування на виклик, скоротити час обслуговування виклику, знизити витрати і заощадити сили й засоби міліції під час виконання завдань, забезпечити відтворення ретроспективи подій.

СОРЗ повинна мати дворівневу систему управління : верхній – Головне управління внутрішніх справ України в Одеській області і базовий – міські, районі підрозділи ГУМВС.

Система має працювати цілодобово з профілактичною перервою на одну годину. Допускається виключення системи в нічний час, для проведення профілактичних робіт. Програма повинна залишатись робочою у разі перебоїв електроживлення, відмови накопичувачів інформації і забезпечувати захист від втрати даних при виникненні аварійних збоїв.

Єдиним конкурентом на торгах була фірма з Одеси ТОВ «СП-Страж». Різниця пропозицій становила 0,27 млн грн.

Київську компанію «Істрім» заснували Володимир Заріцький та Іван Гаврилюк.

За підсумками останнього півріччя, одеські міліціонери посіли 8 місце серед 27 регіональних підрозділів міліції України.