Метрополітен розіграв ще 49 мільйонів між рестораторкою і водієм екс-керівника метрополітену
15.10.2013   //  

КП «Харківський метрополітен» 4 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Ваго – Рев» на заміну рам та візків рухомого складу. Вартість угоди склала 48,58 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Всі роботи мають виконуватись на потужностях електродепо «Салтівське» та «Московське» з використанням обладнання, яке належить комунальному метрополітену.

Фірму «Ваго-рев» заснувала донеччанка Зінаїда Кірсанова, співвласниця ТОВ «Ресторан «Театральний» (Харків, вул. Сумська, 2).

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Спеціалізований  проектно будівельний монтажний поїзд № 753», зареєстроване на Олега Стальмакова. Його називають водієм в АТП Харківського метрополітену та персональним водієм Максима Мусєєва, що раніше очолював КП «Харківпасс» та працював заступником директора КП «Харківський метрополітен». Нині Мусєєв очолює держадміністрацію Ленінського району м. Харків.

У такому ж складі ці фірми у квітні цього року розіграли аналогічний тендер Харківського метрополітену на ремонт рухомого складу вартістю 35,66 млн грн.