Росіянин та кіпрський офшор отримали 4 мільйони на колектор у Миколаєві (виправлено)
10.10.2013   //  

(виправлено у частині власників фірми «ВІК Технології»)

Управління капітального будівництва Миколаївської облдержадміністрації 2 жовтня за результатами тендерів уклала угоди на капітальний ремонт напірного колектору по проспекту Праці в Первомайську  на суму 6,20 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Фірма «ВІК Технології» отримає 4,28 млн грн. і буде лагодити дві ділянки колектора довжиною 1180 і 966 м. Роботи треба завершити до грудня 2013 року.

«ВІК Технології» заснували мешканець Санкт-Петербургу Олександр Жак та кіпрська компанія «Кібко Холдінгз ЛТД». До 2010 року до складу засновників входив керівник ради директорів ЗАТ «Водоканалстрой» Володимир Агіян з Санкт-Петербургу.

 «Будівельно-монтажне управління № 13» виграло тендер на капітальний ремонт ділянки напірного колектора по пр.Праці. Довжина ділянки – 966 м. Вартість робіт – 1,91  млн грн.

На всіх торгах єдиним конкурентом було ПП «Будівельник-Люкс», яке заснували одесити Віктор Орлов і Анатолій Тараненко. Різниця пропозицій 4,5-5%.

Після опублікування інформації до «Наших Грошей» надійшло звернення від представника компанії «ВІК Технології». У ньому повідомляється, що Володимир Агіян вийшов зі складу засновників компанії у 2010 році. Також наголошується, що процитована «Нашими Грошима» інформація з російських ЗМІ про Агіяна, створює хибне уявлення про українську компанію.