Готель «Донбасенерго» за 24 мільйони відремонтує партнер брата директора «Донбасенерго»
07.10.2013   //   124 Переглядів

ЗаряПАТ «Донбасенерго» 26 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Будівельна компанія «Славстрой» на реконструкцію готелю «Зоря» з вбудованим кафе, що належить Слов’янській теплоелектростанції. За роботи підрядник отримає 24,28 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Після ремонту чотириповерховий готель «Зоря» матиме три зірки і буде розрахований на 96 місць, з них – шість двомісних номерів-люкс.

Згідно з техзавданням, у готелі планується заміна міжповерхового перекриття, штукатурення і фарбування стін, реконструкція каналізації і систем водопостачання та вентиляції. Також закуплять меблі, телевізори, кондиціонери, пральні машинки, холодильник. Окрім того, проведуть благоустрій на території навколо готелю, яка займає більше гектара, зокрема, облаштують стоянку на десять автівок. Підрядник повинен закінчити ремонт у 2014 році.

За даними місцевих ЗМІ, реконструкція почалася у квітні, тобто за півроку до проведення тендеру.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Донстрой» Володимира та Олексія Котляревських. Помічник народного депутата від Партії регіонів Владислава Лук’янова Олексій Котляревський нині є заступником мера Єнакієве.

Ремонт готелю проводиться у зв’язку з модернізацією Слов’янської ТЕС. У червні Кабінет міністрів затвердив вартість реконструкції блоку №6 Слов’янської ТЕС на суму 6,81 млн грн.

Будівельна компанія «Славстрой» зареєстрована у березні цього року Вячеславом Мазаєвим. Раніше він також входив до складу засновників ТОВ «Славбуд» разом із Ігорем Бондаренком, братом нинішнього директора «Донбасенерго» Едуарда Бондаренка.

Ігор Бондаренко також був засновником ТОВ ВТФ «Угольтранс», яке нині перебуває в стані припинення. Його партнером по цій фірмі був Віталій Бєляков, директор ТОВ «ДРФЦ» з групи Олександра Януковича.

Нагадаємо, у червні цього року Ігор Бондаренко отримав земельну ділянку по сусідству з донецькою резиденцією Януковичів.