Куряче кафе KFC на Південному вокзалі оселилось у будинку завгоспа Януковича
04.10.2013   //  
Будинок для кафе звела фірма,яку очолює дружина голови Держуправління справами президента.

Будинок для кафе звела фірма,яку очолює дружина голови Держуправління справами президента.

Власником триповерхового будинку на вул. Ползунова, 1 навпроти Південного вокзалу у Києві, який займає ресторан швидкого харчування KFC, є ТОВ «Київ-Арт». Про це пише Максим Опанасенко зі «Свідомо».

У березні 2012 року ця фірма виграла інвестиційний конкурс на будівництво об’єкту на ділянці площею 0,29 га. Орієнтовна вартість будівництва становила 6,67 млн грн.

Конкурс по залученню інвестора провело «Київське інвестиційне агентство». Вимоги інвестиційного конкурсу були надзвичайно ліберальні, лише: «Створення робочих місць, збільшення надходжень до міського бюджету, утримання територій за рахунок коштів інвестора».

Фірму «Київ-Арт» у 2007 році заснувала дружина нинішнього голови Державного управління справами Андрія Кравця –  Марина Пелих, а також Дмитро Ярич, який швидко вийшов зі складу засновників. Як відомо, Ярич зараз є директором ПАТ «Укрреставрація», якому Київрада віддала Гостинний двір для «реконструкції» під торгівельно-офісний центр.

Марина Пелих є також незмінним директором фірми «Київ-Арт».

KFC – це третя за популярністю в світі мережа ресторанів швидкого харчування. Бренд об’єднує більше 17 тис. закладів, поступаючись по їх кількості тільки Subway (37 тис.) і McDonald`s (33 тис. закладів). В Україні KFC орендує приміщення для своїх ресторанів.