Ремонт свердловського Палацу культури за 6 мільйонів розіграли між «однохатченками»
28.09.2013   //   63 Переглядів

Управління капітального будівництва Свердловської міськради Луганської області 16 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Агростройсервис» на капітальний ремонт інженерних комунікацій Палацу культури ім. Свердлова за 5,78 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2015 р. коштом місцевого бюджету в приміщенні повинні відремонтувати насосну станцію, господарські мережі, а також систему електропостачання й освітлення.

Фірму «Агростройсервис» заснували Сергій Козел, Сергій Солошенко та Володимир Патєрікін.

Єдиним конкурентом фірми на цьому тендеру було ПП «Сантехсервіс», котре заснував Віктор Поддубний.

Обидвоє конкурентів зареєстровані за однією адресою в Луганську: вулиця 1-А Цементна, будинок 1 А. Ця ж адреса зазначена в контактних даних Сергія Козла як очільника Луганської обласної організації політичної партії «Праведність».

Окрім того, за цією ж адресою зареєстрована іще одна фірма під керівництвом Піддубного – ТОВ «Завод тонізуючих напоїв «Лугатон». Цю компанію Піддубний заснував у 2000 р. спільно з «Агростройсервисом». У 2012 р. «Агростройсервис» вийшов зі складу власників «Лугатону», натомість серед них з’явився «Сантехсервіс».

За даними «ВДЗ» за останні п’ять років, фірма «Агростройсервис» почала вигравати тендери у 2011 р., при чому всі від УКБ Свердловської міськради і всі – не цей же Палац культури. За цей час з фірмою уклали п’ять угод на ремонт мереж і будівлі палацу на загальну суму 11,14 млн грн. Яка частина цих коштів уже освоєна – невідомо.

Що ж до «Сантехсервісу», то за останні п’ять років він отримав три підряди на 10,84 млн грн.