Цілющій клімат Криму перед зимою відрекламують у мільйонниках за 2 мільйони
27.09.2013   //   54 Переглядів

Республіканський комітет АР Крим з інформації 13 вересня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Хавас Медіа» на рекламні послуги вартістю 2,29 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Під рекламними послугами маються на увазі розробку макета зовнішньої реклами за вихідними даними замовника, створення реклами у вигляді постерів і розміщення її впродовж 60 календарних днів в містах України.

На постерах повинні бути розміщені емблема Криму та «зображень знакових та впізнаних природних об’єктів, з ціллю акцентування уваги на цілющій клімат та оздоровчий потенціал півострова, та культурних об’єктів Автономної Республіки Крим».

Загалом таких 240 плакатів мають розмістити у Києві (85 шт.), Донецьку (35 шт.), Дніпропетровську (30 шт.), Харкові (30 шт.), Запоріжжі (15 шт.), та на самому півострові (45 шт.)

Зареєстровану в Києві фірму «Хавас Медіа» заснувала приватна компанія з обмеженою відповідальністю «ЮСП Медіа Холдинг Б.В.» (Нідерланди).

Єдиним конкурентом її на цьому тендері було ТОВ «Октагон-Аутдор», також зареєстроване в Києві, однак засноване кіпрською фірмою «Радіодепот Лімітед». За даними «ВДЗ», перша фірма за останні п’ять років тендерів не вигравала, друга в 2011р. отримала два підряди на зовнішню рекламу – від «Укргазбанку» та «Укрексімбанку».