Хрущовку, мешканці якої виступали проти Сашка Януковича, відремонтують за бюджетні 7 мільйонів
26.09.2013   //   343 Переглядів

донецьк-будинок-макоУправління житлового господарства Донецької міськради 13 вересня за результатами тендеру уклало з ТОВ «Укрспецстрой» угоду на реконструкцію житлового будинку №48а по вул. Університетській у Ворошилівському районі Донецька. Вартість угоди склала 6,78 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Згідно з техзавданням, у будинку мають утеплити фасад і горище, замінити покрівлю й водостоки, відремонтувати балкони, засклити їх металопластиком й влаштувати над ними козирки, також поремонтувати ганки й встановити на них металеві огорожі з поручнями із хвойних порід. Окрім того в будинку мають оновити побутові мережі – системи опалення, водопровід, каналізацію, газопровід.

Передбачено влаштування вентильованої фасадної системи «Марморок», яку виробляє донецька компанія «Вентфасад» з групи народного депутата від Партії регіонів Анатолія Близнюка.

Роботи мають завершити до кінця 2015 р. Ремонт фінансують із місцевого бюджету.

Фірму «Укрспецстрой» заснували Андрій Панченко і депутат Донецької міської ради від Партії регіонів Леонід Хомутовський. За останні п’ять років фірма виграла тендерів на 147,49 млн грн.

Нагадаємо, влітку 2011 року мешканці будинку № 48а по вул. Університетській виступили з протестами у зв’язку із будівництвом, яке розгорнула по-сусідству з ними корпорація «МАКО» Олександра Януковича. На прилеглій ділянці фірма почала зводити новий багатоповерховий комплекс із житловими апартаментами по-сусідству. Протестувальники вважали, що будівельники зазіхають на їхню прибудинкову територію: будмайданчик розгортали майже впритул до їхнього будинку, відгороджуючи при цьому майданчик дитячий.

Після того як протестувальники намагалися перешкодити встановленню металевої огорожі навколо будмайданчика, проти одного з протестувальників – представника громадської організації «Громадянська сила» Костянтина Лаврова – було порушено кримінальну справу. Активіста звинуватили у тому, що він нібито вимагав у представників «МАКО» $7 тис. за те, щоби припинити провокувати людей на акції протесту.

В липні Ворошиловський районний суд м. Донецька засудив Лаврова до 5 років позбавлення волі за здирництво. Апеляційний суд скасував вирок, вказавши при цьому на відсутність аналізу у доказовій базі. Однак у серпні цього року після повторного розгляду справи Лаврову знову винесли той самий вирок і дали той самий п’ятирічний строк.