«Артек» заплатить дружині стройбатівця 1,5 мільйони за проект будівництва лікарні
24.09.2013   //  

Державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек» 17 вересня уклав угоду з ТОВ «ИССО» на проектування стадії «Р» реконструкції лікувального корпусу «Артеку» вартістю 1,50 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки фірма «ИССО» раніше виконала проектні роботи по стадії «П». Разом з тим, у «Віснику держзакупівель» немає даних про підстави отримання цією фірмою першого підряду.

Засновниками євпаторійської фірми «ИССО» є Сергій Іванов та Альбіна Афонічева (раніше мала прізвище Олейскер).

За даними місцевих ЗМІ, Альбіна Олейскер відома як дружина Ігоря Олейскера – керівника Установи «28 управління начальника робіт» Міністерства оборони, яка днями отримала підряд на будівництво лікувального корпусу «Артеку» вартістю 94,38 млн грн. Іванова називають та колишнім підлеглим Олейскера.

За останні два роки армійське «28 управління начальника робіт» отримало підрядів на 625,70 млн грн., з них більше половини – 380,97  млн. грн. – на ремонт президентських дач у Форосі та Масандрі.

«28 управління начальника робіт» та «ИССО» раніше брали участь у схемі по відчуженню 24 га землі військового містечка у Конча-Заспі, які було зрештою продано фірмі братів Буряків. Генпрокуратура порушувала справу по цій оборудці, однак результати наразі невідомі.