У ДУСі є санепідстанція для обслуговування Януковича, яка розпиляла 2 мільйони на ремонт лабораторій
18.09.2013   //   192 Переглядів

Санітарно-епідеміологічна станція Державного управління справами 16 вересня за результатами тендеру уклала угоду ПП «Спецбудкомплекс» на поточний ремонт бактеріологічної та санітарно-гігієнічної лабораторій по вул.академіка Заболотного, 15 вартістю 2,39 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Фірму «Спецбудкомплекс» заснував Олександр Анікєєв.

Єдиним конкурентом на тендері з різницею 0,1% було ПП «Степс», засноване Іваном Березаном.

Анікєєв і Березан разом заснували ТОВ «Степс-сервіс».

Санепідстанція ДУСі проводить нагляд за організацією санітарно-протиепідемічного забезпечення заходів, в яких беруть участь вищі посадові особи держави, забезпечує санітарно-епідеміологічне обслуговування офіційних делегацій іноземних держав, які прибувають в Україну з офіційними візитами.

Санепідемстанція є бюджетним неприбутковим закладом охорони здоров’я, що входить до складу підприємств, установ і організацій, які забезпечують діяльність президента України, Ради національної безпеки і оборони України, Секретаріату президента України та інших створених президентом України консультативних, дорадчих та допоміжних органів і служб, а також інших категорій осіб у передбачених чинним законодавством випадках.