Рідна фірма Близнюка розіграла півмільйона з власною «дочкою», дешевшого облавтодорівця проігнорували
18.09.2013   //   194 Переглядів

Департамент житлово-комунального господарства Горлівської міськради Донецької області 11 вересня за результатами тендеру уклав угоду з ПАТ «Коммунтранс» на поточний ремонт автодоріг міста за 531 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця вересня фірма повинна виконати поточний ремонт вулиць Горлівської Дивізії, Свердлова, Судейко, Кірова, Комсомольська і Гагаріна.

Раніше до складу засновників компанії «Коммунтранс» входив Олексій Близнюк, син екс-міністра ЖКГ, а нині народного депутата від Партії регіонів Анатолія Близнюка. Зараз акціонерами фірми є донеччани Михайло Буров, Людмила Зубкова та Андрій Тухта. За даними «ВДЗ», за останні п’ять років «Коммунтранс» отримав державні підряди на 1,50 млрд грн.

Окрім «Коммунтрансу» у тендері взяли участь ще дві фірми.

Першим конкурентом з різницею в 28 тис грн. було ТОВ «ТОВ «Українськшляхбуд». Цю фірму заснували у 2008 р. Рубен Арен (25%) і ПАТ «Комунтранс» (75%). Директором фірми є Віктор Удальцов, який у 2010-2011 р.р. очолював «Комунтранс». Він також відомий як головний інженер цієї фірми. Згідно з даними «ВДЗ», вигравати тендери ця фірма почала влітку цього року: в червні отримала 1,07 млн грн. на капремонт вул.Чернишевського у Селидовому, а в липні – 15,75 млн грн. на капремонт доріг у Краматорську.

Другим конкурентом було ТОВ «Перша дорожньо-будівельна компанія», яке пропонувало виконати роботи за 295 тис грн. Однак з невідомих причин тендер не виграла, хоча єдиним критерієм оцінювання пропозицій, згідно з умовами тендеру, була саме ціна.

Цю компанію заснували в 2007 р. Олексій Ішутін та Віктор Коркішко, заступник директора ДП «Донецький облавтодор» і депутат Будьоннівської районної у місті Донецьку ради (Партія регіонів). У жовтні 2012 р. частку Коркішко в компанії – половину статутного капіталу – перереєстрували на Руслана Северіна.