Зміна вимог «Укрпошти» до «хмарного» тендеру
16.09.2013   //  
Остання версія технічної специфікації «Укрпошти» Перша версія технічної специфікації «Укрпошти»
Предмет закупівлі: Послуги щодо обробляння даних, розміщування інформації на веб-вузлах, щодо програмного застосування та інші послуги щодо забезпечення інформаційно-технологічною інфраструктурою (послуги з надання доступу до банку даних через канали передачі даних) Предмет закупівлі: Послуги щодо обробляння даних, розміщування інформації на веб-вузлах, щодо програмного застосування та інші послуги щодо забезпечення інформаційно-технологічною інфраструктурою (послуги з надання доступу до банку даних через канали передачі даних)
Послуги з надання доступу до банку даних через канали передачі даних мають включати в себе: Послуги з надання доступу до банку даних через канали передачі даних мають включати в себе:
         надання послуг по доступу і використанню обчислювальних ресурсів та інформаційних банків зберігання даних розміщених на площадці Учасника, далі – «Послуга «Платформи приватної хмари»;          надання послуг по доступу і використанню обчислювальних ресурсів та інформаційних банків зберігання даних розміщених на площадці Учасника, далі – «Послуга «Платформи приватної хмари»;
         організацію волоконно-оптичної лінії безпосереднього зв’язку, далі – «ВОЛЗ», та забезпечення доступу до банку даних через неї.          організацію волоконно-оптичних ліній безпосереднього зв’язку, далі – «ВОЛЗ», та забезпечення доступу до банку даних через них.
1. Вимоги до Послуги «Платформи приватної хмари» 1. Вимоги до Послуги «Платформи приватної хмари»
З метою забезпечення відповідного рівня Послуг «Платформи приватної хмари», Учасник має забезпечити виконання наступних вимог, а саме: З метою забезпечення відповідного рівня Послуг «Платформи приватної хмари», Учасник має забезпечити виконання наступних вимог, а саме.
1.1.           Серверна платформа класу Middle. 1.1. Серверна платформа класу Middle.
Найменування Параметр Кількість Найменування Параметр Кількість
(не менше) (не менше)
Сервери (віртуальні та фізичні) Кількість серверів 20 Сервери (віртуальні та фізичні) Кількість серверів 20
Кількість ядер  (не менше) 70 Кількість ядер  (не менше) 70
RAM DDR3-10600R, Гб  (не менше) 178 RAM DDR3-10600R, Гб  (не менше) 178
1.2. Система зберігання даних класу Middle. 1.2. Система зберігання даних класу Middle.
Найменування Параметр (значення не менше) Примітка Найменування Параметр (значення не менше) Примітка
SATA диски, Тб 15 7200 RPM SATA диски, Тб 15 7200 RPM
SAS  диски, Тб 12 10K RPM SAS  диски, Тб 12 10K RPM
1.3. Серверна платформа класу High End. 1.3. Серверна платформа класу High End.
Найменування Параметр Кількість Найменування Параметр Кількість
(не менше) (не менше)
Сервери (віртуальні та фізичні) Кількість серверів 5 Сервери (віртуальні та фізичні) Кількість серверів 5
Кількість ядер SPARC 64 VII+ 4-Core 3.0 GHz 44 Кількість ядер SPARC 64 VII+ 4-Core 3.0 GHz 44
RAM DDR2-667 DIMMs, Гб 704 RAM DDR2-667 DIMMs, Гб 704
1.4. Система зберігання даних класу High End. 1.4. Система зберігання даних класу High End.
Найменування Параметр (значення не менше) Примітка Найменування Параметр (значення не менше) Примітка
SATA диски, Тб 14 2 TB 7200 RPM SATA диски, Тб 14 2 TB 7200 RPM
FC диски, Тб 20,5 600 Гб 15000 RPM FC диски, Тб 20,5 600 Гб 15000 RPM
1.5. Інфраструктура Центру обробки даних повинна бути не нижче Tier 3.
2.Організація ВОЛЗ та забезпечення доступу до банку даних 2.         Організація ВОЛЗ та забезпечення доступу до банку даних
Організація ВОЛЗ та забезпечення доступу до банку даних через них передбачає під собою наступне: Організація ВОЛЗ та забезпечення доступу до банку даних через них передбачає під собою наступне:
1.1. Організацію волоконно-оптичної лінії безпосереднього зв’язку для передачі даних по технології точка-точка пропускною здатністю не менш 10 Гбіт/с між адресою де розміщені ресурси «Платформи приватної хмари», що пропонуються, та наступною адресою: м. Київ, ул.. Хрещатик, 22 (приміщення генеральної дирекції УДППЗ «Укрпошта»). 1.1. Організацію волоконно-оптичної лінії безпосереднього зв’язку для передачі даних по технології точка-точка пропускною здатністю не менш 10 Гбіт/с між адресою де розміщені ресурси «Платформи приватної хмари», що пропонуються, та наступними адресами: м. Київ, вул. Хрещатик, 22 (приміщення генеральної дирекції УДППЗ «Укрпошта») та м. Київ, вул. Луначарського, 16/4 (приміщення Інформаційно-розрахункової дирекції УДППЗ «Укрпошта»).
1.2. Розміщення на площадці Учасника, що надає послуги «Платформи приватної хмари», маршрутизатора Catalyst 6506, через який повинна здійснюватися маршрутизація між ресурсами «Платформи приватної хмари» та підрозділом УДППЗ «Укрпошта» вказаним в п.2.1. 1.2. Розміщення на площадці Учасника, що надає послуги «Платформи приватної хмари», маршрутизатора Catalyst 6506, через який повинна здійснюватися маршрутизація між ресурсами «Платформи приватної хмари» та двома підрозділами УДППЗ «Укрпошта» вказаними в п.2.1.
3. Інші вимоги щодо надання послуг 3. Інші вимоги щодо надання послуг
Термін надання послуг повинен бути не менше ніж 6 місяців. Термін надання послуг повинен бути не менше ніж 6 місяців.
Послуги мають надаватися в режимі: 24 години на добу, 7 днів на тиждень, протягом року. Перерва в наданні послуг не передбачається. Послуги мають надаватися в режимі: 24 години на добу, 7 днів на тиждень, протягом року. Перерва в наданні послуг не передбачається.