«Регіонал» розіграв зі своїми 9 мільйонів на боротьбу зі зсувом на Подолі
16.09.2013   //  

КП «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція» 5 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ПАТ «Пересувна механізована колона – 43» на укріплення схилу біля будівлі на вул. Нижньоюрківській, 53 у Подільському районі. Вартість угоди склала 8,56 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця наступного року на ділянці повинні влаштувати підпірні стіни, застінний дренаж, дренажну каналізацію, облаштувати колодязі.

Основним власником фірми «ПМК – 43» з пакетом акцій 95% є депутат Вишгородської райради від Партії регіонів Володимир Степанечко. За останні п’ять років фірма виграла тендерів на 257,15 млн грн.

Єдиним допущеним до участі конкурентом фірми було ТОВ «БК «Дніпробудсервіс». Цю Вишгородську фірму заснувала у 2008 р. Наталія Сулима, а директором незмінно від початку існування компанії є Світлана Старцева, котра також є членом наглядової ради «ПМК – 43».

Окрім цих двох фірм участь у конкурсі намагалися взяти ще чотири компанії, з них три пропонували виконати роботи на 5-10% дешевше. Усі були відхилені з формальної причини невідповідно оформлених документів.

Зокрема відхилена була пропозиція ПрАТ «Мостобудівне управління-3». Нагадаємо,  з цією компанією уже тричі укладали угоди на укріплення схилу на Нижньоюрківській. Перший підряд фірма отримала ще у 2008 р., потім у липні минулого року їй замовили   додаткові роботи на 7,57 млн грн. Потім у грудні 2012 р. з компанією уклали ще одну угоду – на 7,85 млн грн. Яка сума коштів у результаті була освоєна по тих трьох договорах – невідомо. Разом з тим технічне завдання по грудневому тендеру практично повністю співпадає з цьогорічним.