Фірма, якій прокуратура шиє махінації, розпиляла мільйон на дитсадку зі старим «договірняком»
16.09.2013   //   60 Переглядів

Управління освіти Миколаївської міськради 5 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Антарес-Буд» на капітальний ремонт ДНЗ №112 за 1,05 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця наступного року в садку мають замінити вікна й двері, прибудувати тамбур, утеплити приміщення й оновити внутрішнє опорядження, реконструювати комунікації та замінити сантехніку тощо.

Фірму «Антарес-Буд» заснували Володимир Цуцкарєв та Юлія Філіппова.

Єдиним допущеним до участі конкурентом було «Південьбуд Миколаїв ЛТД», засноване Катериною Бердник. Пропозиції ще чотирьох учасників були відхилені за невідповідно оформлені документи, з них двоє не надали підтвердження досвіду виконання аналогічних робіт.

За останні п’ять років «Антарес-Буд» виграв тендерів на 95,78 млн грн. За цей же період «Південьбуд Миколаїв ЛТД» отримав замовлень на 8,22 млн грн., однак останні два роки ця фірма тендерів не вигравала.

Нагадаємо, у жовтні 2011 р. Антимонопольний комітет уже оштрафував «Антарес-Буд» і ТОВ «Південьбуд Миколаїв ЛТД» загалом на 17 тис грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів. Як встановив АМКУ, ці дві фірми узгодили тендерні пропозиції під час проведення управлінням освіти виконкому Миколаївської міськради торгів на капремонт в окремих школах міста.

Окрім того, як повідомляв Миколаївський центр журналістських розслідувань, обласна прокуратура нещодавно звинуватила «Антарес-Буд» у махінаціях при будівництві навчально-методичного центру для Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Угоду з фірмою уклали у 2011 р., із запланованих 24 мільйонів компанії вже перерахували 8,30 млн грн.  У ході перевірки співробітники прокуратури виявили завищення вартості виконаних робіт на загальну суму 665 тис грн. Завищення стало можливе за рахунок внесення до актів виконаних робіт недостовірних даних про виплату заробітної плати, обов’язкових платежів та ПДВ. Наразі триває досудове слідство.