Мерія зробила все, щоб залишити екс-голові РДА і сину екс-мера ринок і автостоянку
13.09.2013   //  

ПП ринок «Ізіда» добилося скасування рішення виконкому Хмельницької міськради, за яким земля  під ринок і автостоянку перейшла до комунального ринку «Ранковий». Про це свідчить рішення Господарського суду Хмельницької області від 3 вересня.

Суд також скасував рішення виконкому від 23.05.2013 про втрату чинності рішення виконкому від 1997 року, згідно з яким ПП «Ізіда» отримало дозвіл на організацію речового ринку по вул. Львівське шосе, 25/1 у Хмельницькому.

У 1997 році ПП «Ізіда» уклала, а в 2008 році продовжила договір оренди на 6483 кв м під торгівельні місця і 1,17 га – для паркування автотранспорту (ринок «Ізіда»).

У листопаді 2012 року перед закінченням другого терміну оренди фірма звернулася до міського голови з проханням продовжити її ще на 10 років. Але отримала  відмову. Однак згідно з договором, місцева влада мала це зробити за 3 місяці до закінчення оренди, а зробила це за місяць.

Фірма опротестувала рішення в суді. Місцевий та апеляційний суди визнали рішення виконкому недійсним.

ПП «Ізіда» звернулося також до суду щодо травневого рішення виконкому, яке скасовувало право оренди від 1997-го року.  Суд визнав це незаконним, оскільки скасування рішення виконкому належить до компетенції міської ради, а не самого виконкому.

Засновниками ПП ринок «Ізіда» були Жанна Коліщак, дружина екс-голови Хмельницької РДА Віктора Коліщака, та син колишнього міського голови Хмельницького Сергій Чекман. Останній є директором підприємства.

Як відомо, Михайло Чекман був мером Хмельницького протягом 1990-2002 років. Влітку 2002 року він разом із дружиною загинув в автокатастрофі. Іменем Чекмана названо школу в одному з мікрорайонів Хмельницького. На його честь також перейменовано центральний парк міста. Портрет Чекмана було надруковано на сувенірних марках, випущених у Франції, «для налагодження партнерських відносин між Україною та Францією».