Харківські залізничники викинули втричі дешевших киян з тендеру на прибирання вагономийки за 5 мільйонів
08.09.2013   //  

ДП «Південна залізниця» 30 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Клімтехінвест» на послуги по прибиранню приміщень і прилеглої території ремонтно-експлуатаційного депо та вагономийного комплексу відокремленого підрозділу «Харківська вагонна дільниця № 1» вартістю 5,06 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Фірму «Клімтехінвест» зі статутним капіталом 1 тис грн. заснував харків’янин Сергій Мірошниченко. Єдиним допущеним до участі конкурентом була ПФ «Евіра» зі статутним капіталом 600 грн., заснована харків’янкою Тетяною Вайткус.

На тендер також подавали заявки дві київські компанії «Мастер Клін» і «Група компаній «Вектор», які регулярно виграють тендери інших регіональних залізниць (понад 82 млн грн. за першу половину 2013 року від Південно-Західної та Одеської залізниць).

Київські фірми пропонували виконати роботи за 1,7 млн грн. Однак втричі дешевші заявки було відхилено через неправильно оформлені заявки – надані посвідчення не дають права виконувати роботи на висоті, не вказано наявність сніго-утилізаційної установки та підмітально-вакуумної машини, не заповнено додаток «Основні умови договору».