Фірма «ітерівця» та одеського коняра отримала 25 мільйонів на електролінії
08.09.2013   //   89 Переглядів

Дніпровська електроенергетична система ДП «НЕК «Укренерго» 29 серпня за результатами тендерів уклала низку угод з ТОВ «Південна енергетична компанія» на реконструкцію підстанцій у Запорізькій та Дніпропетровській областях на 24,67 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Усі тендери було розіграно між «Південною енергетичною компанією» (Одеса) та львівським КП «Електропівденьзахідмонтаж-6». При цьому різниця пропозицій становила 0,05%.

Засновниками «Південної енергетичної компанії» є Юрій Малярчук, відомий як голова конеспортивного клубу «Богнатово» (Роздільнянський район Одеської області), Алла Малярчук, кіпрський офшор «Рексміт лімітед (Rexmith limited)» та росіянин Володимир Шугайло.

Шугайло відомий як замначальника комерційного управління «Нафтогазової компанії «Ітера» (Росія), яка у 1990-х роках постачала туркменський газ в Україну. Власник «Ітери» мільярдер Ігор Макаров цього року продав компанію державній «Роснефти».

З моменту заснування «Вісника держзакупівель» у 2008 році було опубліковано дані про державні підряди «Південної енергетичної компанії» на 470,04 млн грн.