Мер Мінаєв дав 3 мільйони біржовику Пінаєву на пішохідну доріжку біля Чешки
02.09.2013   //   55 Переглядів

Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міськради 16 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ПП «КФКонсалтинг» на реконструкцію пішохідної доріжки біля оз.Чеха з влаштуванням лінії освітлення вартістю 3,26 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Передбачено розбирання існуючого асфальту та мощення 9 тис квадратних метрів доріжки сірою та червоною плиткою. Також мають встановити два дитячих ігрових комплекси, фонарі, урни та лавочки. У якому саме місці біля озера мають виконати роботи – не повідомляється.

Роботи коштом місцевого бюджету потрібно виконати до кінця 2014 року.

Фірму «КФ Консалтинг» зі статутним капіталом 1 тис грн. заснував ліцитатор Едуард Пінаєв. Його фірма відома як брокерська контора біржі «Гілея» та організатор аукціонів по продажу нерухомості у Сумах.

Єдиним допущеним до участі конкурентом було ТОВ «Техкомресурси». Засновниками фірми у 2010-2012р.р. були депутат Сумської міськради від Партії регіонів Віталій Жиленко та його помічники Юрій Жиленко й Ігор Буката. Згодом компанію було перереєстровано на сумчан Любов Лясковську і Вікторію Сюхіну.