Справа про притулок для тварин за ціною «альтанки Януковича» пішла по другому колу
28.08.2013   //  

Вищий господарський суд України відправив справу щодо визнання недійсним договору про будівництво притулку для тварин у Запоріжжі на новий розгляд до господарського суду Запорізької області. Про це свідчить постанова від 19 серпня.

Визнати недійсним договір підряду, який був укладений 14.11.2012 із ТОВ «Прімбуд», вимагає прокуратура Запоріжжя, яка діє в інтересах Запорізької міськради. Окрім того прокуратура вимагає стягнення із фірми 3,26 млн грн., які фірма отримала в якості авансу.

Вимоги прокуратури вимоги обґрунтовані тим, що пропозиції ТОВ «Прімбуд» не відповідали умовам тендерної документації: фірма внесла недостовірні дані щодо наявності кваліфікованих працівників та потрібного обладнання.

Суди перших двох інстанцій відмовили прокурору у задоволенні позову у зв’язку з порушенням правил об’єднання позовних вимог. Суди вказали, що вимоги визнати недійсним рішення тендерного комітету, договору підряду, а також повернення авансу потрібно розглядати окремо.

У свою чергу ВГСУ вважає, що всі ці вимоги пов’язані між собою і можуть розглядатися в межах однієї справи. ВГСУ скасував рішення місцевого і апеляційного судів і відправив справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Нагадаємо, у грудні 2012 року ТОВ «Прімбуд» перемогло в тендері на будівництво притулку для тварин вартістю 23,08 млн грн. Як відомо, приблизно стільки ж коштує будівництво так званої «альтанки з павільйоном» в президентській резиденції «Синьогора».