Мільйон на дороги в Шостці розіграли між рідними компаніями «регіонала» і головного шляховика
27.08.2013   //  

Служба автомобільних доріг у Сумській області 16 серпня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Техкомресурси» на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі в м. Шостка на 917 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року на дорогах міста мають зробити ямковий ремонт загальною площею 2,48 тис м2, і ще на 1,32 тис м2 – ямковий ремонт з забиванням тріщин та просадок асфальтобетонного покриття.

Засновниками фірми у 2010-2012р.р. були депутат Сумської міськради від Партії регіонів Віталій Жиленко та його помічники Юрій Жиленко й Ігор Буката. Згодом компанію було перереєстровано на сумчан Любов Лясковську і Вікторію Сюхіну.

Фірма «Техкомресурси» входить в Асоціацію будівельних підприємств, очолювану Віталієм Жиленком. Окрім цієї фірми до асоціації також належать ТОВ «Будтранс 7» і ТОВ «Сумбудтранс», співзасновниками котрих також є Віталій Жиленко.

За даними «ВДЗ», фірма «Техкомресурси» почала вигравати тендери у липні минулого року. За рік вона отримала замовлень на 33,81 млн грн.

На цьому тендері у фірми було два конкуренти: ДП «Сумський облавтодор» і ТОВ «Сумимостобуд». Останнє було засноване у формі закритого акціонерного товариства у 1998 р. низкою фізосіб, з яких найбільшою окремою часткою володів Іван Романюк, наразі головний інженер та виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області, яка й проводила цей тендер. У 2011 фірму «Сумимостобуд» переоформили в ТОВ і єдиним власником стала Світлана Романюк, яка й нині очолює компанію.