«Украерорух» замовив будівництво ангару в Сімферополі за 45 мільйонів – вдвічі дорожче, ніж планував
23.08.2013   //   336 Переглядів

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України 2 серпня за результатами тендеру уклало угоду з корпорацією «Альтіс-холдинг» на будівництво ангару авіакомпанії «Украерорух» в аеропорту «Сімферополь» вартістю 44,52 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Отримана за результатами тендеру ціна майже удвічі перевищила очікувану вартість закупівлю, яку попередньо встановило держпідприємство обслуговування повітряного руху.

До кінця 2014 року потрібно збудувати ангар для двох літаків Ан-26, які використовуються «Украерорухом» для авіаційного пошуку в акваторії Чорного та Азовського морів. Поряд з ангаром планується зберігання двох літаків В-300. Умови ангару мають забезпечувати підтримання цих літаків у необхідній готовності до вильотів.

Також разом з ангаром мають бути зведені приміщення для чергових екіпажів, столова, душові, майстерня, приміщення для технічного обслуговування літаків, складське приміщення, тощо.

Корпорацію «Альтіс-холдинг» контролює Олександр Глімбовський. Раніше компанія отримала низку великих державних підрядів, у тому числі на реконструкцію аеропорту «Львів» до Євро-2012 вартістю 476 млн грн., будівництво розвязки на Поштовій площі у Києві за 404 млн грн.

ангар