Екс-керівник з «Укравтодору» і рідна фірма замміністра отримали 4 мільйони на дороги
22.08.2013   //   166 Переглядів

Департамент капітального будівництва Київської облдержадміністрації 12 серпня за результатами тендерів уклав низку угод на поточний ремонт доріг у містах області загальною вартістю 4,15 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель»

З цієї суми 2,67 млн грн. отримає ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50». Фірма ремонтуватиме три вулиці в Броварах: Дімітрова, Оболонська і Металургів.

Незмінним директором компанії з її заснування у 1996 році є Віктор Гавриленко. До 2009 року він володів компанією на три чверті, за останніми даними SMIDA досі офіційно володіє міноритарною частою 0,0169%. У 2002-2003 роках Гавриленко очолював ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України». Наразі власником основного пакету акцій у розмірі 84% є громадянин Росії, ім’я котрого  SMIDA не розкриває. «Броварське ШБУ» відоме також тим, що вигравало тендери на трасу до Сухолуччя.

Ще 1,35 млн грн. отримає ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» – на ремонт вул. К. Маркса у Сквирі та вул. Таращанська в Білій Церкві.

В 2009 році комунальне «Білоцерківське ШЕУ» було реорганізовано в ТОВ. Його засновником стало ВАТ «КФК» родини Єфименко: Єфименко Олексій Іванович, Єфименко Марія Олексіївна та Єфименко Валентина Яківна. Під кінець 2011 року ШЕУ було перереєстровано на офшор з Віргінських островів «Ярос груп лімітед». На нього ж перереєстрували білоцерківські компанії «Фастівська-плаза» та «Гординського-плаза», які теж контролюються сім’єю Єфименко. Окрім того з 2010 р. директором БШЕУ є Роман Троценко, відомий як представник благодійного Фонду першого заступника міністра інфраструктури Костянтина Єфименка.

Єдиним конкурентом на всіх п’яти тендерах було ПП «Автомагістраль», засновником котрого є Микола Скоростецький, який з 2005 по 2007 рік очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.  Сама «Автомагістраль» виграла тендер на 0,13 млн грн., за ці кошти фірма повинна відремонтувати вул. Гамалії в Бучі. Єдиним конкурентом фірми було вищезгадане «Броварське ШБУ».