Турки недоклали цілий шар асфальту на 4 мільйони
13.08.2013   //   90 Переглядів

ТОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл», виконуючи ремонт дороги Миронівка-Канів-Софіївка, пропустив однин шар асфальтобетону, чим завдав службі автодоріг збитків на суму 4,3 млн гривень. Про це повідомляється в звіті Державної фінансової інспекції за перший квартал 2013 р.

За результатами опрацювання документів, вилучених правоохоронними органами у фірми «Онур», та проведення аналізу проб, відібраних з покриття вищевказаної дороги, було виявлено відсутність вирівнювального асфальтобетонного шару.

Згідно з даними «ВДЗ», тендер на ремонт вищевказаної дороги Черкаська САД проводила у серпні 2010 р. За результатами відкритих торгів підряд вартістю 36,25 млн грн. тоді отримало ДП «Черкаський облавтодор».

Засновниками фірми «Онур Конструкціон Інтернешнл» є Онур та Ісхан Ченінджевізи з Туреччини. За даними «ВДЗ», за останні п’ять років фірма «Онур» виграла підрядів на 2,58 млрд грн.

Загалом здійснена ДФІ ревізія фінансово-господарської діяльності «Укравтодору», підпорядкованих йому регіональних САД, а також ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» за перші три місяці поточного року виявила порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 225,4 млн грн. З них 176,8 млн грн. – внаслідок порушень, пов’язаних ремонтно-будівельними роботами на автомобільних дорогах.

Недобросовісне виконання робіт підрядниками ДФІ пояснює відсутністю належного контролю за якістю проведення ремонтно-будівельних робіт – як з боку регіональних САД, так і в цілому Укравтодору.

За результатами вищезазначеної ревізії відкрито понад 70 кримінальних проваджень.