Фірма нардепа Лабазюка розіграла 15 мільйонів на дороги з партнером Тігіпка і депутатом Тігіпка
08.08.2013   //  

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області 29 липня за результатами тендерів уклала низку угод з ПП «Аграрна компанія 2004» на поточний ремонт автомобільних доріг місцевого значення в області на загальну суму 14,74 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року фірма повинна відремонтувати три дороги:

  • О230301 Волочиськ – Щаснівка (4,91 млн грн.);
  • О230305 від (Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір’я) до Бубнівка через Попівці (4,91 млн грн.);
  • О230308 від (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) до Юхимівці через Грительники (4,92 млн грн.).

Роботи фінансують з державних кредитних коштів.

Засновниками фірми «Аграрна компанія 2004», зареєстрованої у Волочиську, є Володимир Лабазюк і ТОВ «Група компаній «Вітагро», єдиним засновником котрої є позафракційний народний депутат Сергій Лабазюк, який раніше був депутатом Хмельницької облради від Народної партії Володимира Литвина. До Верховної ради Лабазюк балотувався за 188-м мажоритарним округом, до якого зокрема належало вищезгадане місто Волочиськ. Загалом за останні п’ять років «Аграрна компанія 2004» виграла тендери на загальну суму 149,21 млн грн., усі в Хмельницькій області.

У компанії на цьому тендері було два конкуренти.

Перший – «Південьзахідшляхбуд», разом з яким «Аграрна компанія» постійно розігрує дорожні тендери на Хмельниччині: цього року на ремонт вартістю 9,52 млн грн. і 29,19 млн грн., минулого року 48,17 млн грн., позаминулого – на 28,87 млн грн. Власниками «ПЗШБ» є ТОВ «Альфадорбуд» віце-президента корпорації «Золоті ворота» Віктора Ящука та його дочірнє ПАТ «Будівельне управління № 813». В 2005-2006 р.р. «Золоті ворота» очолював Євген Прусенко, нинішній голова «Укравтодору». Цей же «Альфадорбуд» є співвласником ПАТ «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» – разом із родиною народного депутата від Партії регіонів Сергія Тігіпко.

Другий конкурент – ТОВ «МВМ-13», засновником і директором котрого є Врам Мовсісян, депутат Хмельницької облради. На вибори Мовсісян йшов від «Сильної України» Тігіпка, а тепер входить до складу фракції Партії регіонів. В облраді Мовсісян є членом постійної комісії з питань будівництва, ЖКГ, природокористування та екології.