«Нафтогаз» скоротив видатки на пошук витоків інформації до 2 мільйонів
06.08.2013   //   24 Переглядів

ПАТ «НАК «Нафтогаз України» 30 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Комплексні рішення» на обслуговування «Системи попередження витоку конфіденційної інформації» та надання прав на використання програмного забезпечення у 2013 році на 1,92 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Орієнтовна кількість користувачів, які підлягають моніторингу, становить 700. Система повинна забезпечити моніторинг інформації, що зберігається на серверах та робочих станціях, відправляється електронною поштою, передається каналами ftp, smtp, http та за допомогою комунікативних програм миттєвого обміну інформацією. Система повинна моніторити та блокувати переміщення інформації за допомогою CD/DVD, USB, та те, що відправляється на друк. Також моніториться доступ до WiFi, Bluetooth.

Нагадаємо, у попередні роки «Нафтогаз» також замовляв «Комплексним рішенням» цю ж послугу для нагляду за 700 співробітниками. Однак тоді вона коштувала значно дороже – 2010 та 2012 роках вартість відповідних угод складала 2,40 млн грн.

Засновниками «Комплексних рішень» є Ярослав Олексієнко та Сергій Тимошенко.