Сімейство Азарових виявилось членами елітного дачного кооперативу в Криму
25.07.2013   //  

Прем’єр-міністр Микола Азаров, його дружина Людмила і син Олексій разом із ще сімома особами є членами дачного кооперативу «Чехово», що знаходиться на мисі Чехова у смт Санаторне поблизу Фороса. Про це пише Євген Гаркуша на сайті «Центру журналістських розслідувань».

Кооператив «Чехово» був заснований у 2003 році. Тоді серед восьми його засновників був Олексій Азаров. А в листопаді 2006 року до нього приєдналися батьки – Микола Янович і Людмила Миколаївна. Десять членів кооперативу отримали у приватну власність безкоштовно по 10 соток землі.

Згідно з кадастровою картою, загальна площа «Чехово» становить 1,37 га. Територія кооперативу ретельно охороняється. Мис Чехова перекритий парканами до самого моря. У селищній раді пояснили, що перекрили берегову смугу, тому що там знаходиться небезпечна зсувна зона, купання там заборонено.

За даними видання, на території кооперативу побудовано понад 10 елітних котеджів. Усі вони знаходяться за одним великим парканом.

Окрім Азарових, членами кооперативу «Чехово» також є позафракційний народний депутат Віктор Тимошенко, який до 2008 року очолював Управління організації роботи з великими платниками податків ДПАУ; член партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!», київський підприємець Сергій Смирний; фінансовий директор корпорації «КІНТО» Надія Радзієвська; київський підприємець Галина Садова (директор кооперативу «Чехово»); житель Ірпеня Олександр Ксенофонтов – співзасновник безлічі київських фірм, які пов’язують з екс-прокурором України Святославом Піскуном (зокрема, очолював ТОВ «Дон Бріонії», засноване Світланою Піскун). Крім того, членами кооперативу є киянин Валентин Демчук та мешканець Київської області Севастян Сільчук.

Трохи далі від моря на цьому ж мисі розташований ще один масив особняків, серед яких є дача екс-прокурора Святослава Піскуна.

Разом з тим, як зазначає видання, не підтвердилася приналежність яхтового будиночка на березі моря, побудованого за проектом відомого лондонського архітектора Робіна Монотті, Олексію Азарову. Цей будиночок знаходиться на території закритого пансіонату «Фороський берег», який належить ПАТ «Донецьксталь» Віктора Нусенкіса.

Нагадаємо, днями син прем’єр-міністра, народний депутат від ПР Олексій Азаров розповів, що добудовує 2-поверховий будинок у Криму. Азаров-молодший розповів, що «це недалеко від Фороса, але не на території пансіонату».

Раніше Микола Азаров публічно заперечував, що у нього або у його дружини є земля в Криму. Він лише заявляв, що його синові дісталася невелика ділянка в «дикому місці».

chehovo