Крючкотвори купили «швидкі» мерседеси за 2,6 мільйона, викинувши дешевших поляків
23.07.2013   //  

Територіальне медичне об’єднання у Любомльському та Шацькому районах Волинської області 1 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Ілатанмед» на придбання двох автомобілів швидкої допомоги класу С на базі Mersedes Sprinter за 2,55 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

На тендер також подавала заявку польська компанія «АМЗ Кутно» («AMZ-Kutno» Sp. z o.o), яка пропонувала автомобілі за 173 тис євро, або близько 1,8 млн грн. Однак дешевша у півтора рази заявка була відхилена через формальні претензії.

Гарантійний лист та довідку про матеріально-технічну базу було підписано уповноваженою «АМЗ Кутно» Мариною Дворецькою, а не власником і президентом фірми Ярославом Стаховським. Також польська фірма не надала довідку про довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, що будуть залучені до виконання договору, та довідку про виконання аналогічних договорів складену за формою, згідно із вимогами українських чиновників.

Відтак єдиними конкурентами були «Ілатанмед» та фірма «Астра-Мед», які останнім часом розігрують між собою тендери державних установ.

«Астра-мед» є дочірнім підприємством компанії «Астра Люкс» Ольги Сергеєвої, заступниці голови Солом’янської районної організації Партії регіонів Максима Луцького.

Фірма «Ілатанмед» зареєстрована на Ольгу Писану, бухгалтерку держпідприємства «Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро з дослідним виробництвом» Інституту фізики напівпровідників та ТОВ «Фірма Крас». Держструктуру очолює Федір Саворовський, якому також належить і «Крас». В останньому скликанні Голосіївської районної ради в м.Києв він був депутатом від БЮТ.