Близнюк заробить чергові мільйони на житлових фасадах
23.07.2013   //   100 Переглядів

близнюкиУправління житлового господарства Донецької міськради 4-9 липня за результатами тендерів уклало низку угод на реконструкцію п’яти житлових будинків за 16,03 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Передбачено протягом 2013 – 2015 рр. виконати роботи по облицюванню фасадів, ремонту покрівель, інженерних мереж, тощо. В усіх будинках має бути влаштована навісна фасадна система «Марморок», яку виробляє донецька компанія «Вентфасад» (на експорт її продукція йде під трендом «Роктаун»).

ТОВ «Мармарокбуд» отримає 3,27 млн грн. на реконструкцію будинку по б.Шевченка, 19.

Компанія «Марморокбуд» і ТОВ «Вентфасад» зареєстровані на фірму «СК інжиніринг», власниками якої є белізький офшор «Діомар інвест лімітед» та ТОВ «Всеукраїнська управляюча компанія». Раніше до складу власників «СК інжинірингу» входила Лілія Близнюк, дружина колишнього губернатора Донецької області та міністра регіонального будівництва Анатолія Близнюка. Нині фірма через ланцюжок інших компаній контролюється сином Близнюка Олексієм та дружиною сина Оленою Близнюк.

ТОВ «Міське будівництво» отримає 3,29 млн грн. на реконструкцію будинку по б.Шевченка, 17. Фірму засновано братами Гветадзе. Іван Гветадзе є депутатом Донецької міськради від Партії регіонів, очолює постійну комісію з енергозбереження та енергоефективності міського господарства. Депутат Ленінської райради в Донецьку від Партії регіонів Теймураз Гветадзе також є бізнес-партнером дружини міністра молоді та спорту Ірини Сафіулліної (ТОВ «Тріол-Авто»).

ТОВ «Донтехнобуд» отримає 3,36 млн грн. за реконструкцію будинку по б.Шевченка, 15. Засновниками фірми є Микола Зенков та Микола Брунько, бізнес-партнер Андрія Альоші, депутата Донецької міської ради від «Сильної України». Разом вони входили до складу власників ТОВ «Надра Донбасу».

ТОВ «Інжинірінг-Будівництво»  отримає 3,20 млн грн. за реконструкцію будинку по б.Шевченка, 19а. Засновниками фірми є Ірина Розенко та Євген Левицький, який також є ще і директором ТОВ «Преміум строй». Співвласником цієї фірми через ТОВ «ТПК Укрсплав» є народний депутат від Партії регіонів Євгеній Гєллєр.

ПрП «ИРД» отримає 2,91 млн грн. за реконструкцію будинку по б.Шевченка, 15. Власником фірми є Олександр Калюсський, якому також належить фірма «Ясинуваталіфт».

Нагадаємо, у червні УЖГ Донецької міськради замовило реконструкцію ще п’яти житлових будинків з використанням технології «Марморок» за 13,42 млн грн.

З заснування «Вісника держзакупівель» у 2008 році оприлюднено дані про тендери УЖГ Доенцької міськради на ремонт житлових будинків на загальну суму 173,75 млн грн.