Міліція купила бензин у Єрємєєва за чверть мільярда – дешевшого Коломийського викинули
12.07.2013   //   91 Переглядів

Міністерство внутрішніх справ України 4 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Золотий Екватор» на постачання палива по талонах або штрих-картках для на 256,93 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Дизпаливо замовлено по 10,14 грн/л, бензин А-80 по 10,38 грн/л, А-92 – по 10,68 грн/л, А-95 – по 11,16 грн/л.

На тендер також подавали заявки компанії «Авіас» з групи Ігоря Коломойського та «Техойл», які пропонували паливо на кілька відсотків дешевше. Однак вони були відхилені.

«Техойл» у якості доказу можливості продавати паливо на АЗС у Вінницькій області, та лише на одній АЗС в Закарпатській, Луганській, Чернігівській областях.

«Авіасу» закинули неправильне оформлення документів та відсутність документального підтвердження виконання аналогічних договорів. Видаткові накладні до договорів, надані в складі документації конкурсних торгів, не містили відбитків печатки та підпису як постачальника так і покупця, тому не можуть вважатись підтвердженням виконання договору. Нагадаємо, «Авіас» та інші компанії Коломойського контролюють кожну четверту АЗС в Україні, що робить групу «Приват» найбільшим роздрібним продавцем палива країни.

Відтак єдиним конкурентом «Золотого екватору» на тендері було івано-франківське ТОВ «Захід», яке належить голові фракції «Фронту змін» у Снятинській райраді Роману Шувальському та його брату Володимиру Шувальському, депутату Івано-Франківської облради також від «Фронту змін».

Компанія «Золотий екватор» продає паливо на автозаправках WOG. Вона входить в групу позафракційного народного депутата Ігоря Єрємєєва та його партнерів.

З 2011 року «Золотий екватор» та ще одна компанія з групи Єрємєєва «Континент Нафто Трейд» є єдиними постачальниками палива для МВС. За три роки ці фірми отримали підряди міліції на 881,82 млн грн. Також фірми Єрємєєва є основними постачальниками дизпалива для «Укрзалізниці».