Департамент будівництва злив рідній фірмі начальника 30 мільйонів на ремонт вулиць
10.07.2013   //   60 Переглядів

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 1 липня за результатами тендеру уклав з ТОВ «Паркінг+» угоди на ремонт вулиць у місті на загальну суму 30,21 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Половина цієї суми – 16,87 млн грн. – піде на капітальний ремонт вул.Шевченка. До кінця 2015 р. на ділянці дороги від вул. Матюшенка до Червоного в’їзду мають замінити асфальтобетонне покриття, влаштувати збірні залізобетонні дощоприймальні колодязі, поставити та дорожні знаки.

Ще в 11,88 млн грн. обійдеться капітальний ремонт проспекту П’ятдесятиріччя СРСР. Дорогу ремонтуватимуть на ділянці від проспекту Гагаріна до проспекту Героїв Сталінграда. Тут окрім проїжджої частини мають зробити ще й тротуари. Термін виконання робіт – також до кінця 2015 р.

Решта 1,46 млн грн. піде на капітальний ремонт вул.Раднаркомівськоїна ділянці від вул. Сумської до вул. Пушкінської. Тут окрім дорожнього покриття й дощоприймальних колодязів мають замінити люки й пообрізати дерева. Роботи мають бути виконані до кінця наступного року.

Директором та співзасновником «Паркінг+» до січня 2010 р. Володимир Чумаков. У січні 2010 р. він був призначений радником мера Харкова Геннадія Кернеса з питань ЖКГ, тоді ж фірму перереєстрували на Галину Давидову. В травні того ж року Чумакова призначили головою Департаменту будівництва міськради, котрий він очолює і понині. З липня 2011 р. список власників «Паркінг+» поповнили Вячеслав Блінкін та офшор з Віргінських островів «Валдхелмтрейдінг корп.».

Вячеслав Блінкін є бізнес-партнером Ольги Чумакової, зареєстрованої за однією адресою з вищезгаданим Володимиром Чумаковим. Чумакова і Блінкін разом заснували фірму ТОВ «Укрбудмонтаж».

Галина Давидова раніше очолювала та входила до переліку співзасновників обслуговуючого кооперативу «Житлово-Будівельний Кооператив «Триумф». Пізніше його співвласником стала Алла Добкіна – мати Михайла Добкіна.

Що ж до вищезгаданої віргінської фірми «Валдхелмтрейдінг корп.», то окрім «Паркінгу» вона також є власником ще низки українських компаній. Так, з-поміж іншого, у 2007 р. на неї було переоформлено ТОВ «Санстріт». В 2011-2012 р.р. співвласником «Санстріту» разом з віргінцями – спочатку через ТОВ «У.С.К.», потім через «Спецстроймонтаж-Інтер» і «Будівельник» – був Анатолій Денисенко, у 2010-2012 р.р. депутат Харківської міськради, а тепер народний депутат обраний від Партії регіонів по виборчому округу №173 у Харківській області.

З моменту призначення Чумакова радником Кернеса фірма «Паркінг+» отримала будівельних підрядів на суму 542,59млн грн.