Сім’я голови райдержадміністрації підживиться мільйонами на дорогах
02.07.2013   //   251 Переглядів

Департамент капітального будівництва Київської облдержадміністрації 18 червня за результатами тендерів уклав низку угод на ремонт доріг у населених пунктах області на загальну суму 15,07 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Понад половину цієї суми – 8,76 млн грн. – отримає ТОВ «Б.І.І.А.К». фірма повинна збудувати три дороги у місті Буча: по вул. Чорновола, по вул. Нове Шосе і по вул. Мічуріна. Засновниками фірми є Ніна Єміна, Олександр Салієнко, та головний тренер української збірної по мотокросу Сергій Пащинський.

Ще 2,05 млн грн. освоїть ТОВ «Агрошляхбудсервіс»,  фірма будуватиме дорогу по вул. Івана Руденка у тій же Бучі. Директором «Агрошляхбудсервісу» є Роман Георгійович Єрко, а основним власником – Ніна Михайлівна Єрко. До кінця минулого року власником основної частки компанії та її директором був голова Бородянської РДА Георгій Миколайович Єрко, депутат Київської облради (фракція Партії регіонів).

Окрім того 3,25 млн грн. дістанеться ТОВ «Інвестиційно-Будівельна Компанія» Ігоря Яків’юка на поточний ремонт доріг у селах: Любарці, Мартусівка, Мирне, Сошників, Перегуди, Гнідин, Рудня, Плоске, Заворичі, Красилівка, Семиполки, Літки, Рожни.  Єдиним конкурентом фірми на усіх 13 тендерах було ПП «Автомагістраль», Миколи Скоростецького, який з 2005 по 2007 рік очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.

Решту 1,02 млн грн. освоїть ТОВ «Українська енергетична компанія» Михайла Тітки та Андрія Лади. Фірма ремонтуватиме дороги в Обухові: вулицю Калініна (від Жовтневої до перехрестя із Будьонного) та дорогу до житлового масиву Лукавиця.