«Регіонал» уже другий рік латає 750 метрів дороги під Києвом за десятки мільйонів
02.07.2013   //  

Служба автомобільних доріг у Київській області 21 червня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Ростдорстрой» на залишкові роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги М-05 Київ – Одеса. Вартість угоди склала 14,82 млн грн. про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про ремонт ділянки довжиною 0,75 км на виїзді з Києва, на ремонт котрої «Ростдорстрой» вже отримував підряд рівно рік тому. Тоді роботи оцінили в 18,65 млн грн., завершити повинні були до кінця року. Яка частина робіт з попереднього тендеру виконані і яка частина коштів освоєна – невідомо. Разом з тим, у технічному завданні цьогорічного тендеру на «залишкові роботи» повторюється влаштування нового асфальтобетонного покриття на 15,485 тис м2 дороги.

Роботи фінансують з держбюджету, термін виконання подовжено до кінця поточного року.

Фірма «Ростдорстрой» належить до бізнес-угрупування колишнього голови фракції Партії регіонів в Одеській міськраді, а тепер народного депутата від Партії регіонів Геннадія Труханова. Офіційно засновником одеської компанії є офшор з Віргінських островів «Сайдлейк інтернешнл лімітед». За останні п’ять років фірма отримала підрядів на 1,60 млрд грн.

Єдиним конкурентом «Ростдорстрою» на цьому тендері було харківське ТОВ «Променергобуд Україна» Олександра Яковенко зі статутним фондом 35 тис грн.