Бютівська тушка з Київради має долю в курортах атомників, які заробляють мільйони на путівках для Фонду соцстраху
01.07.2013   //   109 Переглядів

Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 21 червня за результатами тендеру уклав угоду з ПрАТ «Атомпрофоздоровниця» на придбання путівок на загальну суму 12,19 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Загалом замовлено 8 647 путівок у санатроно-курортні заклади 22 областей. Путівки призначені для осіб з захворюваннями кровообігу, органів травлення, кістково-м’язової системи, нервової системи, хребта та спинного мозку, органів дихання нетуберкульозного характеру, ендокринної системи, захворювань шкіри, урологічного профілю, зору та наслідків опіків.

Фірма «Атомпрофоздоровниця» на 60% належить Профспiлці працiвникiв атомної енергетики та промисловостi України, на 30% – Фонду держмайна, власником решти 10% є ТОВ «Енвіл». Співвласниками останнього є Олександр Гожій, Віктор Луценко, а також депутат Київської міськради Володимир Дробот (фракція «Кияни», раніше входив до БЮТ) та його брат Анатолій.

Згідно з даними «ВДЗ» за останні п’ять років, фірма почала регулярно вигравати тендери в середині 2010 р. За цей час з нею укладено угод на 38,20 млн грн.

До складу «Атомпрофоздоровниці» входять два санаторії «Горний» у Ялті та «Прикарпаття» у селі Новий Крапивник Львівської області.