У Каськіва відали на рекламу ще 8 мільйонів рідній фірмі однопартійця Каськіва та директору SMIDA
21.06.2013   //   50 Переглядів

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України 14 червня за результатами тендерів уклало угоди на рекламні послуги на суму 8,44 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Більшу частину суми – 5,92 млн грн. – відомство Владислава Каськіва направило на розробку рекламних макетів та розміщення інформації про інвестиційні можливості України у світових та вітчизняних засобах масової інформації. Передбачено розміщення банерів в українських інтернет-виданнях, відео-роликів на національних телеканалах та друкованих матеріалів у світових виданнях. Перелік видань, де планується розміщення, не повідомляється.

Кошти отримає ТОВ «Фінансовий паблік рілейшинс», засновниками якого є львів’янин Юрій Іванишин та ТОВ «Юніон Капітал» Юрія Бойко, який також є Державної установи «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» (SMIDA).

Єдиним конкурентом на цьому тендері було ТОВ «Глорія». Минулого року цю фірму було перереєстровано на мешканця села Березівка Вінницької області Миколу Грабівського. Попереднім власником «Глорії» був Олександр Серватович з Луцька, який балотувався до парламенту в 2006 році від партії «Пора», яку тоді очолював Владислав Каськів – керівник Держагенства інвестицій і нацпроектів.

Саме фірма «Глорія» отримала другий підряд Держінвестпроекту на виробництво відео реклами вартістю 2,53 млн грн.

З 2011 року Держагентство інвестицій провело тендери на рекламу, соцдослідження та інші подібні речі на загальну суму 96,10 млн грн.