Напередодні візиту Януковича у Єнакієве купили автобус – дешевку від партнера Порошенка відкинули
17.06.2013   //   115 Переглядів

Територіальний центр соціального обслуговування Єнакієвської міськради Донецької області 7 червня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Український автобус» на придбання автобусу з можливістю перевезення пасажирів з проблемами опорно-рухового апарату за 458 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В тендері намагалось взяти участь Дочірнє підприємство «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс», яке належить Олегу Свинарчуку, партнеру екс-міністра економрозвитку Петра Порошенка. «Богдан» запропонував автобус вартістю 390 тис грн. Однак він не задовольнив Єнакіївський центр, оскільки мав гірші характеристики – менш потужний двигун, менша кількість передач, тощо.

В свою фірма «Український автобус» продає автобуси «Атаман» виробництва ПАТ «Черкаський автобус». Цей завод раніше входив до корпорації «Богдан», однак в 2011 році він був переданий за борги інвестфонду «Easy Life», пов’язаному з російськими власниками «Промінвестбанку».

Одночасно змінились власники «Українського автобусу». Тепер фірма належить донеччанці Світлані Свешніковій.

Нагадаємо, 14 червня президент Віктор Янукович відвідав кладовище у Єнакієве, де поховано його батька та родичі дружини, а також взяв участь у закладенні першої цеглини нової аглофабрики ПАТ «Єнакіївський металургійний завод» Ріната Ахметова, вартість будівництва якої оцінюють у 2,9 млрд. грн.

У березні бюджетний комітет Верховної Ради перерозподілив видатки держбюджету на 2013 рік на 1,7 млрд грн. Місту Єнакієве припало 100 млн грн., що було четвертим показником після Генеральної прокуратури України, Нацагенства з питань Євро-2012 та Дерслужби спецзв’язку та захисту інформації.

681f6-000000

Видатки органів влади м.Єнакієве значно зросли після обрання Віктора Януковича президентом у 2010 році. Наприклад, міськйі відділ капітального будівництва в 2008-2009 роках провів тендери на 10,77 млн грн. А відразу після президентських виборів будівельні тендери в Єнакієве вийшли на рівень 30 млн грн. на рік.

Будівельні-тендери-в-Єнакієве