Бізнесове минуле головного інженеру «Київпастрансу» вигулькнуло серед 10 мільйонів на ремонт трамваїв
14.06.2013   //   199 Переглядів

КП «Київпастранс» 4 червня за результатами тендерів уклало низку угод на ремонт трамваїв на загальну суму 10,08 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 5,12 млн грн. отримає ТОВ «Енерго Транс Груп» на капітальний ремонт візків та редукторів колісних пар трамвайних вагонів. Зокрема візки почисять від корозії, пофарбують, замінять всі текстолітні (склотекстолітні) й пластмасові деталі, деталі кріплення, проводку, вісі, диски та ін. На редукторах мають замінити корпус, низку комплектуючих, підшипники тощо.

Ще 4,96 млн грн. піде на капітальний ремонт електрообладнання трамваїв, у тому числі двигунів і гальм.  Роботи виконуватиме ТОВ «НВП «База».

Усі три тендери пройшли за однакового складу учасників: «Енерго Транс Груп»,  «База», а також «Політехносервіс».

Власником і директором «Енерго Транс Груп» у 20120-2012 р. р. був Анатолій Банний, пізніше фірму перереєстрували на Дениса Колесника. На того ж Анатолія Банного у той самий період, що і перша компанія, був зареєстрований другий переможець – «База», однак потім цю фірму переоформили на Ярослава Лінського.

Засновником третьої фірми – «Політехносервіс» – є чех Мілослав Черни. Директором наразі працює Роман Терещенко, однак в 2011-2012 р. р. фірму очолював Сергій Ломоносов. Він також є директором фірми ТОВ «Авторитет 1», основним власником котрої є Юрій Бомбандьоров. Останній обіймає посаду головного інженера «Київпастранса», окрім того, згідно з протоколами розкриття конкурсних пропозицій, він також був головою тендерного комітету на всіх трьох нинішніх конкурсах.

За останні п’ять років «Політехносервіс» виграв тендерів на 19,74 млн грн. (з них 12,61 від «Київпастрансу»), «Енерго Транс Груп» – на 32,13 млн грн. і «База» – на 31,37, у обох фірм усі підряди від «Київпастрансу».