ОДА розіграло мільйон на владний піар між двома «рідними» каналами обласного «регіонала»
Управління комунікацій з громадськістю Луганської облдержадміністрації 16 травня за результатами тендеру уклало угоду з ДО Луганська обласна державна телерадіокомпанія на послуги щодо підготування телепрограм і телемовлення вартістю 997 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
З травня по вересень цього року ОДТРК має створювати тематичні телепрограми з питань взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування та розміщувати їх в телеефірі.
Загалом телерадіокомпанія має виготовити і пустити в ефір 40 телепрограм та анонси до них, а саме:
Телепрограма |
Хронометраж |
Загальна кількість телепрограм |
Повтор |
Телеміст | не менше 104 хвилин |
1 |
– |
Телепресконференція | не менше 52 хвилин |
4 |
– |
Ток-шоу | не менше 52 хвилин |
5 |
5 |
Інтерв’ю | не менше 13 хвилин |
10 |
10 |
Спецрепортаж | не менше 13 хвилин |
10 |
10 |
Тематична програма (знімальна) | не менше 26 хвилин |
5 |
5 |
Тематична студійна програма | не менше 26 хвилин |
5 |
5 |
Директором ОДТРК є Родіон Мірошник – чинний депутат Луганської облради (фракція Партії регіонів), який раніше також обіймав посаду замголови Луганської ОДА з питань гуманітарної політики.
Єдиним конкурентом державної телерадіокомпанії з різницею в 0,2% було ТОВ «Телерадіокомпанія «Регіональна телевізійна система», котру у 2005 р. заснував той самий Родіон Мірошник. Наразі ТРК перереєстровано на фірму «Індекспром» з групи голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова. Її засновниками є Ірина Лещенко та Наталія Єфремова. Нагадаємо, що на початку квітня Виконавчий апарат Луганської облради замовив «Регіональній телевізійній системі» аналогічні послуги: за 940 тис грн. канал буде висвітлювати діяльність облради.