Міліції купили ще 32 патрульні авто Renault Duster
06.06.2013   //   703 Переглядів

рено дастерГоловне управління МВС України в Одеській області 28 травня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Авто Груп+» на придбання легкових патрульних автомобілів загальною вартістю 5,50 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику удержаних закупівель».

Загалом замовлено 32 автівки Renault Duster, з яких 30 штук – п’ятимісні універсали, ще дві – дев’ятимісні мікроавтобуси.

Згідно з техзавданням, у комплектації 10 універсалів та мікроавтобусів має бути радіостанція Icom IC-5013Н; світлова акустична установка – «Стріла 118-42 Led-150M»;  термінал GPS контролю – GPS трекер «Дрозд М1» (модуль IS01-03); модуль індикації – IS07-02; відеореєстратор двох-камерний – CARPA – 120; вогнегасник і аптечка. Мікроавтобуси також повинні мати повністю тоновані вікна.

Решта 20 універсалів окрім вищеперерахованого повинні бути дообладнані боксом для розміщення затриманих, а внутрішня частина задніх правих дверей має бути обшита металом.

Скільки коштує кожен окремий тип авто – невідомо, оскільки ціни за одиницю товару на «ВДЗ» не опубліковані.

Закупівлю фінансують з місцевого бюджету, доставити автівки мають до кінця року в в Одесу.

Нагадаємо, в липні минулого року Одеське управління вже замовляло такі автівки. Патрульні авто у кількості 30 штук і з комплектацією вищеописаних універсалів з боксами для затриманих замовили за 4,50 млн грн. у цього ж ТОВ «Авто Груп+».

За кілька місяців до тієї закупівлі начальник облуправління МВС Сергій Рєзніков заявив, що міліція найближчим часом отримає 53 джипи Renault Duster, які придбані коштом невідомих спонсорів: «Гроші нам перераховує обласна адміністрація, яка знайшла спонсорів. Коли ми дізнаємося їхні імена, ми їм обов’язково публічно віддячимо», – сказав Рєзніков, зазначивши, що вибрали найдешевші моделі – по 130 тис грн. Імена спонсорів озвучені так і не були.

Засновниками фірми «Авто Груп+» є Ганна Бєлая і Тетяна Фрідман, компанія має 52,50 тис грн. статутного капіталу. Згідно з даними «ВДЗ», фірма почала вигравати тендери в травні 2011 р. і за цей час отримала замовлень на 12,73 млн грн.