Фонд соцстраху замовив базу даних за мільйон доларів улюбленим програмістам влади
05.06.2013   //   102 Переглядів

Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 28 травня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Інститут інформаційно-аналітичних систем» на розробку комп’ютерної системи обліку вартістю 7,98 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Передбачено створення системи централізованого обліку та реєстрації професійних захворювань для спеціалізованих лікувально-профілактичних закладів, які мають право встановлювати остаточний діагноз щодо професійних захворювань.

Впродовж півроку потрібно розробити концепцію та техніко-економічне обґрунтування, у грудні-лютому потрібно розробити програмне забезпечення. Наповнення бази даних та виправлення помилок потрібно завершити до листопада 2014 року.

Ця система міститиме в собі дані про всі зареєстровані випадки професійних захворювань і зможе сортувати їх за різними критеріями.

Засновниками фірми «Інститут інформаційно-аналітичних систем», зареєстрованої у 2012 році, є Олексій Забара, Костянтин і Микола Гороховські. Вони також є власниками ТОВ «Ер-Джі-Дейта», яке з 2008 по 2011 роки отримало підряди державних установ на розробку програмного забезпечення на 179,98 млн грн. Основна маса замовлень була з боку Фонду соцстраху від нещасних випадків, а також Фонду держмайна, Міністерства економіки,  Нацбанку, Держуправління справами президента, Держфінмоніторингу.