Новінській допоміг «прокладці» отримати ще 24 мільйони на канал портопункту Очаків
03.06.2013   //   119 Переглядів

ВСП «Дніпро-Бузький» ДП «Миколаївський морський торговельний порт» 30 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «РСУ-Водстрой Компани» на реконструкцію підхідного каналу портового пункту Очаків вартістю 23,99 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Підхідний канал портового пункту Очаків на Дніпро-Бузькому лимані (с.Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл.) потрібно виконати впродовж п’яти місяців.

Це вже другий підряд на реконструкцію підхідного каналу за останній час. У листопаді минулого року «РСУ водстрой компани» отримало 24,29 млн грн. на роботи, які потрібно було виконати впродовж чотирьох місяців. Тоді у тендері намагалось взяти участь державне підприємство «Устьдунайшлях», яке пропонувало виконати роботи на 7 млн грн. дешевше, однак цю заявку було відхилено через претензії до оформлення документів.

Засновниками фірми «РСУ-Водстрой Компани» зі статутним капіталом 950 грн. є Марія Гуцол та Валентин Сінкевич.

Єдиним конкурентом як і півроку тому було ТОВ «Порт Очаків». Серед власників цієї фірми – ТОВ «Смарт-Груп» та кілька інших структур з групи «Смарт» Вадима Новинського, а також ТОВ «Компанія «Чорномортранс» Олександра Горбулицького. У 2012 році на нього було перереєстровано фірму з Людмили Капацини – дружини колишнього директора Миколаївського торгового морпорту Василя Капацини.