Для пересування голови облради орендують Land Cruiser за чверть мільйона на рік (додано)
03.06.2013   //   45 Переглядів

(додано дані про таксі для Віктора Пелиха)

Херсонська облрада  4 квітня за результатами тендеру уклала угоду з КП «АТП обласної ради» на послуги з оренди пасажирських автомобілів з водієм вартістю 647 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Згідно з техзавданням, для обслуговування обласної ради винаймають вісім транспортних засобів. Серед них автомобілі Тойота Прадо, Ауді, Skoda Octavia, Газель ГАЗ-3221, автобус «Богдан» на 25 місць та три ГАЗ-3110.

Оплата послуг здійснюється з коштів місцевого бюджету. Загалом за останні п’ять років Херсонська облрада витратила на автотранспортні послуги 5,20 млн. грн.

За даними видання «Херсонские вести» позашляховик Toyota Land Cruiser Prado 2008 року випуску орендовано для голови Херсонської облради Віктора Пелиха. Сам голова облради у розмові з журналістом пояснив, що на цьому авто часто їздить до Києва.

Оренда цього автомобіля минулого року обійшлася в 220 тис грн., тобто в середньому 18 тис./міс. Вартість одного кілометру пробігу складає 5,92 грн. Окрім того з бюджетних коштів оплачується робота водія, витрати на технічне обслуговування та паливо-мастильні матеріали тощо.

Минулого року Херсонська облрада уклала дві угоди на послуги з оренди пасажирських автомобілів з водієм загальною вартістю 903 тис грн. Тоді винайняли сім автомобілів: Тойота-Прадо (1 шт.); Ауді (1 шт.); Skoda Octavia (1 шт.); ГАЗ-3110  (3 шт.); Газель ГАЗ-3221 (1 шт.). Таким чином оренда позашляховика для Пелиха склала чверть від усіх витрат облради на пасажирські перевезення.

Вартість таксі в Херсоні становить 3 грн. за кілометр по місту та 4,50 грн. за кілометр за міжміські перевезення.