Фірма, близька до вбитого Аксельрода, переклала на бюджет утримання стінки, що підпирає її бізнес-центр
03.06.2013   //   583 Переглядів

Територіальна громада Дніпропетровська прийняла на баланс підпірну стіну загальною вартістю 14,09 млн грн. Про це пише видання «Лица».

Це рішення 29 травня затвердила провладна більшість Дніпропетровської міської ради.

Підпірну стіну в районі будівлі по вул. Барикадній, 16 на баланс міськради передало ТОВ «Аксельхофф», яке зареєстроване за вказаною адресою. Тут же знаходиться торгово-офісний центр «Кудашевський».

Проти цього «подарунка» виступили опозиційні депутати, які наголосили, що комерційний об’єкт мав би сам утримувати цю стіну, без якої просто не існував би.

У відповідь мер Дніпропетровська Іван Куліченко заявив, що торгово-офісний центр кілька років стоїть без експлуатації, тому говорити про те, що його власники могли б утримувати стінку, зараз неможливо. «А ми повинні наглядати і вести роботи для того, щоб захистити схил в цілому в цій частині», – заявив мер.

Найближчі витрати з міського бюджету на цю стінку підуть на визначення її «технічного стану».

Нагадаємо, будівлю по вул. Барикадній будувала фірма «Аксельрод Естейт», власницею якої є дочка вбитого у 2012 році бізнесмена Геннадія Аксельрода Валерія.

Геннадій Аксельрод займався девелоперським бізнесом, а також був бізнес-партнером Геннадія Корбана, який довгий час тісно співпрацював з групою компаній «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Після вбивства Корбан навіть оголосив про винагороду у розмірі $1 млн за допомогу у розшуку вбивць, однак злочин досі не розкритий.

Власниками ТОВ «Аксельхофф» є Едуард Майслас, Данило Іоффе та Інвестгрупа «Троя», яка належить британській компанії «Елсіей Інвестменс Лімітед».