Нардеп Лабазюк отримав 9,5 мільйонів на латання ям у регіоні, де його обрали
29.05.2013   //  

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області 21 травня за результатами тендеру уклала угоду з ПП «Аграрна компанія 2004» на ямковий ремонт доріг за 9,52 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Упродовж року фірма повинна зробити ямковий ремонт 58,75 тис м2 вибоїн, застосовуючи струменевий метод. Таким чином один квадратний метр вибоїни обійдеться в 162 грн.

Засновниками ПП «Аграрна компанія 2004» є Володимир Лабазюк і ТОВ «Група компаній «Вітагро», єдиним засновником котрої є Сергій Лабазюк, позафракційний народний депутат, а раніше – депутат Хмельницької облради від Народної партії Володимира Литвина. До Верховної ради Лабазюк балотувався за 188-м мажоритарним округом на Хмельниччині. Загалом за останні п’ять років «Аграрна компанія 2004» виграла тендери на загальну суму 134,47 млн грн., усі в Хмельницькій області.

У компанії на цьому тендері було два конкуренти.

Перший – «Південьзахідшляхбуд», разом з яким «Аграрна компанія» постійно розігрує дорожні тендери на Хмельниччині: цього року на ремонт вартістю 29,19 млн грн., минулого року 48,17 млн грн., позаминулого – на 28,87 млн грн., тоді в конкурсі ще взяв участь державний «Хмельницький облавтодор». Цього разу різниця пропозицій двох фірм склала 0,2%. Власником «Південьзахідшляхбуду» на 82% ТОВ «Альфадорбуд» Віктора Ящука та на 14% його дочірнє ПАТ «Будівельне управління № 813». Цей же «Альфадорбуд» є співвласником ПАТ «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» – разом із родиною Сергія Тігіпко.

Іншим конкурентом було тернопільське ТОВ «Техно-Буд-Центр», яке пропонувало зробити ремонт у півтора рази дешевше – за 6,90 млн грн., однак тендер фірма не виграла. За умовами конкурсної документації критеріями оцінки окрім ціни були також досвід і наявність техніки. За даними «ВДЗ», за останні п’ять років тернопільська фірма регулярно вигравала тендери на ремонтно-будівельні роботи у Тернопільській, Львівській та Рівненській областях,  загалом отримавши підрядів на 331,31 млн грн. Засновниками компанії «Техно-Буд-Центр» є Григорій Процик і Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від «Свободи».