Ставок, на якому Ахметов і Колесніков будують VIP-школу, розчистять за 7 мільйонів
28.05.2013   //   391 Переглядів
Проект школи

Проект школи

Управління капітального будівництва Донецької міськради 15 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Управління механізованих робіт Донбасводбуд» на розчищення третього міського ставу за 6,78 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця квітня 2014 р. ставок повинні розчистити земснарядом. Окрім того мають улаштувати відкритий канал, збудувати гідровідвал,  улаштувати береговий, намивний і плавучий пульпопроводи, засадити береги  деревами і засіяти травою.

Як повідомляли раніше донецькі ЗМІ, будівельні роботи на водоймі були у розпалі ще місяць тому. Станом на квітень у ставку спустили до критичного рівня воду, огородили територію і розпочали будівництво набережної. Прочистити сам ставок і запустити назад воду збираються упродовж кількох місяців.

Фірма «Донбасводбуд» має низку співзасновників-фізосіб, власником основної частки є Юрій Злой. За останні п’ять років ця компанія зі статутним капіталом 10 327 грн. виграла тендерів на 26,60 млн грн.

Нагадаємо, на березі третього міського ставка наступного року мають відкрити міжнародну школу «Григорівська». Акціонерами проекту є група СКМ Ріната Ахметова (75%) і компанія «Укрінвест» Бориса Колеснікова. Проект оцінюють щонайменше в $15 млн., а навчання у школі коштуватиме від $6 тис. до $18 тис. на рік.

ставок1 ставок4