Менеджер екс-міністра транспорту розіграв з улюбленою «прокладкою» 163 мільйони
23.04.2013   //   24 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 12 квітня за результатами тендерів уклала низку угод з ТОВ «Спецбудконтакт» на будівельні роботи загальною вартістю 163,22 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 65,50 млн грн. піде на будівництво транспортної розв’язки на 9-му кілометрі автомобільної дороги Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка.

Ще за 63,40 млн грн. збудують міст через канал Дніпро–Донбас на 28-му кілометрі цієї ж траси.

Решта 34,32 млн грн. піде на залишкові роботи по капітальному ремонту шляхопроводу на км 228-му автомобільної дороги М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта.

Усі роботи фінансуються з державного бюджету і мають бути завершені до кінця 2014 р.

Засновниками компанії «Спецбудконтакт» є Дмитро і Віктор Хоботи. Останній також відомий як директор «Новомосковського шляхово-будівельного управління № 61» –  дочірнього підприємства ЗАТ Трест «Дніпродорбуд». За останніми даними SMIDA основними акціонерами цієї фірми з частками по 22,8% є колишній міністр транспорту Леонiд Костюченко та його брат Сергій Костюченко, який раніше очолював Дніпропетровську службу автодоріг та був секретарем Дніпропетровської міськради.

Єдиним конкурентом «Спецбудконтакту» на всіх трьох тендерах було ТОВ «Придніпров’я»  – фірма зі статутним фондом 375 грн. Різниця пропозицій складала від 0,3% до 2%.

Згідно з даними «ВДЗ», «Спецбудконтакт» почав вигравати тендери наприкінці вересня 2010 р. За цей час фірма отримала підрядів на загальну суму 651,47 млн грн. Практично на всіх тендерах, що проводилися за процедурою відкритих торгів, єдиним конкурентом фірми було саме «Придніпров’я».