Фірма менеджера Фірташа укріпить берег парку в Южному за 10 мільйонів. Під новий курортний комплекс?
22.04.2013   //   36 Переглядів

Управління капітального будівництва Южненської міськради Одеської області 9 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Бізнес Інформація Технологія» на комплекс берегозахисних та протизсувних заходів у Приморському парку. Вартість угоди склала 9,57 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Уздовж берегової лінії довжиною 267 м мають пробурити свердловини глибиною до 12 м, встановити в них арматурний каркас і забетонувати, заповнити проміжки й гідроізолювати стіни. Також мають улаштувати дренаж і відвід зливних вод.

Роботи фінансують з місцевих бюджетів, завершити мають до кінця поточного року.

До 2008 року основна частка статутного капіталу фірми «Бізнес Інформація Технологія» належала Дмитру Чірічу – представнику групи Дмитра Фірташа в низці облгазів та «УкрГазЕнерго». Згодом його частку було переоформлено на Катерину Чіріч. Мінорітарними власниками фірми є Олександр Завражнов.

Нагадаємо, мерія Южного у березні винесла на громадське обговорення проект масштабної забудови узбережжя в районі Сичавського ставу, що між Южним і сусідньою Сичавкою. З такою пропозицію в міськраду звернулося ТОВ «Зелений мис». Компанія пропонує створити на території Приморського парку курортний комплекс з чотириповерховим готелем, комплексом люкс-апартаментів, котеджів, магазинами, дитячим парком, водним парком «Море і пісок». В тому ж проекті передбачені нові дороги і берегоукріпні споруди.